Bakım ve Destek Hizmetleri
4 Tek Bilişim olarak müşterilerimize BT altyapısındaki tüm donanım, yazılım ve sistemlerin tasarım, kurulum, işletim, bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktayız.

4 Tek Bilişim olarak müşterilerimize BT altyapısındaki tüm donanım, yazılım ve sistemlerin tasarım, kurulum, işletim, bakım ve onarım hizmetlerini sağlamaktayız. Bu hizmetleri sağlarken, gelişen teknolojiyi müşterilerimizin yerine takip ederek, varolan sistemleri ile yeni önereceğimiz sistemlerin entegrasyonunu yaparak yeni değerler katmayı amaçlamaktayız. Kullanılan cihazların  yaşam süresini uzatmak ve iş sürekliliğini sağlamak adına, düzenli olarak bakım, gerekli düzeltmeler  ve güncellemeler yaparak hizmetler sunmaktayız.  Uzman teknik ekip kadromuzla, gerek uzaktan gerekse yerinde müdahale ederek müşterilerimize hızlı, etkin ve güvenli hizmetler sunmaktayız. Satış öncesi ve sonrası teknik destek vermek, 4 Tek Bilişim için son derece önem arzetmektedir.

Müşterilerminizin talepleri doğrultusunda Hizmet Sözleşmeleri yaparak, yerinde periyodik bakım, onarım ve teknik destek hizmetlerini en verimli hale getirmekteyiz. Sistemlerinizin devamlı olarak takip ederek, olası sistemsel sorunları en aza indirirek, iş kaybını minimize etmeyi sağlamaktayız.

GERİ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2018 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

Oğuzlar Mah. 1364. Sk. No:4 / B

Çankaya /Ankara TÜRKİYE

Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202