FusionServer RH5885H V3 Raf Sunucu
53 RAS özelliğine sahip dört soketli raf sunucu, orta boyutlu bilgisayarlara oranla yüksek performans, güvenilirlik sağlar ve kritik görev uygulamalarında tutarlılık sergiler

Yeni nesil 4U dört soketli raf sunucu, Intel® Xeon® E7 v2 serisi işlemcileri, performansı yükselten maksimum 60 çekirdek ve 6 TB bellek kapasitesi ile destekler. Veritabanları, Kurumsal Kaynak Planlama (Enterprise Resource Planning - ERP), İş Zekası (Business Intelligence - BI), Büyük Miktarda Veri (Big Data) ve sanallaştırma gibi kritik görev uygulamaları için idealdir.

53 RAS özellikleri; daha fazla tutarlılık için bellek yansıtma, bellek ayırma ve Öngörücü Arıza Analizi (Predictive Failure Analysis - PFA) sağlar. Modüler tasarım ve arıza tanılamalı LCD dokunmatik panel, bakım işlemlerinin alet gerektirmeden, kolayca gerçekleştirilmesini sağlar.

Huawei'nin RH5885H V3 raf sunucusu ile yüksek düzeyde güvenilirlik ve daha iyi performans elde edin.

 • Yüksek düzeyde tutarlılık ve güvenilirlik:
  Aralarında bellek yansıtma, bellek ayırma ve Öngörücü Arıza Analizi'nin (Predictive Failure Analysis - PFA) de bulunduğu 53 RAS özelliğini destekler. Temel bileşenler, hot swap ve bakım işlemlerinin kasa açılmadan gerçekleştirilmesini destekler.
 • Mükemmel performans:
  Maksimum 15 çekirdeği ve maksimum 6 TB bellek kapasitesi ile, E7 v2 serisi işlemcileri destekler ve genel performansı büyük ölçüde iyileştirir.
 • Esnek genişleme:
  Maksimum 16 PCIe yuvayı ve yirmi üç 2,5 inç dahili sabit diski destekler.
 • Basitleştirilmiş bakım işlemleri:
  Modüler tasarımı, bakım işlemlerinin aletsiz gerçekleştirilmesini destekler ve arıza tanılama için bir LCD dokunmatik panel sunar.

 

GERİ

Tüm Hakları Saklıdır. © 2018 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

A. Öveçler Mah. 1324 Cadde No:16/1-3 Çankaya /Ankara TÜRKİYE
Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202