Kurumsal Sistem ÇözümleriKurumsal Ağ çözümleriKurumsal Güvenlik ÇözümleriVeri Merkezi Çözümleri
Kurumsal Sistem Çözümleri
Kurumsal Ağ çözümleri
Kurumsal Güvenlik Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri
  • Huawei Enterprise Gold Partner
  • Huawei Enterprise Service Partner
  • Kaspersky Platinum Partner
  • Sonicwall Silver Partner
  • DELL Registered Partner
  • HP Business Partner
  • VMware Professional Solution Provider
  • Adobe Certified Reseller
Huawei Güvenlik Çözümleri

Ağ Güvenliği

Huawei ağ güvenliği çözümleri işletmeler için kullanımı kolay ve güvenilir ürünleriyle iş ve ağ güvenliğini geliştirirken, sağladığı güvenlik ve devamlılık ile işletmelerin ticari potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı olup yeni fırsatlar sunar.

Firewall &VPN

Günümüzde ağ teknolojilerinin kullanımı ve yüksek hızlı ağ bağlantısı çözümlerine ihtiyaç hızla artarken güvenlik tehtidleri ve saldırıları da aynı hızla büyümektedir. Bu sebeple işletmeler ve servis sağlayıcıları ve mevcut ağlarını geliştirirken servis güvenliğini ve devamlılığını sağlamak zorundadırlar. Huawei Eudemon serisi Firewall ve SVN serisi VPN Ağ Geçitleri işletmeler ve servis sağlayıcıları için her ölçekteki ağ ihtiyacını karşılayacak yüksek hızlı kesintisiz ve güvenilir hizmet garanti eder.

Anti-DDoS Ağ Geçidi Çözümleri

Günümüzde tek bir DDos saldırısı 100Gbit/s den fazla ağ genişliğini meşgul edebilir. DDos saldırıları günümüzde bir çok işletme ve kurum için yıkıcı zararlara sebep olduğu gibi etkileri zincirleme olarak yayılabilmektedir. Huawei DDos saldırılarına karşı güncel ve geniş kapsamlı çözümler geliştirmektedir. Huawei Anti DDos çözümleri kesintisiz servis devamlılığı ve güvenliği sağlamanın yanı sıra erken teşhis, temizlik, yönetim ve istatistik gibi ek özelliklerde tutar.

Ağ Koruma Çözümleri

Huawei Akıllı Ağ Koruma (NIP) sistemi servis sağlayıcıları, orta ve büyük çaplı işletmeler için tasarlanmıştır. Huawei Akıllı Ağ Koruma Sistemi ağlar ve ağ altyapıları, sunucu ve istemci uygulamaları için geniş kapsamlı güvenlik sağlarken yüksek ağ performansı sağlar.

Ağ Belleği Çözümleri

Huawei Ağ Belleği çözümleri işletmeler için çok katmanlı bellekleme çözümleri sunar.

İstemci Güvenlik Çözümleri

 İç güvenlik ve istemci güvenliği bilgi işlem sektöründe ve işletmeler için gün geçtikçe önem kazanan bir gereksinimdir. Huawei her ölçekte entegre iç güvenlik yönetimi sistemleri kurumsal veri paylaşımı, arşivleme ve iç güvenlik sistemleriyle güncel çözümler sunmaktadır.

Ağ Trafik Yönetimi

Huawei Trafik yönetim sistemi servis sağlayıcıları, merkezi ağlar ve yüksek ağ yoğunluğuna sahip işletmeler için QoS servislerini ve ağ verimini arttırmaya yönelik çözümler sunar.

Uyumluluk Çözümleri

Günümüz Bilgi İşlem teknolojileri ve altyapısı bulunduğu bölgenin, endüstrinin ve müşterinin gerektirdiği kural, yasa ve yönetmelerine uymak zorundadır; Huawei iSoc bölgesel, endüstriyel ve kurumsal ihtiyaç ve gerekliklere uygun çözümleri ile her ölçekte ki gereksinimlere cevap verebilir. 

 

Ağ Güvenliği Çözümleri Kapsamında Çalıştığımız Çözüm Ortağımız

 

4 Tek Bilişim çözümleri arasında bulunan Sanallaştırma hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın.


Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi                                                                             Copyright © 2014 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

                                                                                                                            A. Öveçler Mah. 1324 Cadde No:16/1-3 Çankaya /Ankara TÜRKİYE
                                                                                                                            Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202