Kurumsal Sistem ÇözümleriKurumsal Ağ çözümleriKurumsal Güvenlik ÇözümleriVeri Merkezi Çözümleri
Kurumsal Sistem Çözümleri
Kurumsal Ağ çözümleri
Kurumsal Güvenlik Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri
  • Huawei Enterprise Gold Partner
  • Huawei Enterprise Service Partner
  • Kaspersky Platinum Partner
  • Sonicwall Silver Partner
  • DELL Registered Partner
  • HP Business Partner
  • VMware Professional Solution Provider
  • Adobe Certified Reseller
Huawei Ağ Çözümleri

Huawei Ağ Çözümleri

20 yıllık araştırma ve geliştirmenin getirdiği bilgi birikimi ve küresel pazardaki geniş ürün yaygınlığı ile Huawei taşıyıcı sınıfı IP ağ çözümleri ve geniş seçenekli taşıyıcı sınıfı veri iletişim ürünleriyle küresel pazarda saygın bir yere sahiptir. Huawei kendi ve ortağı olduğu ar-ge merkezleriyle güncel müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak ürünlerin yanı sıra gelecekte müşterilerinin talep edebileceği teknolojilere yönelik ar-ge faaliyetleriyle de müşterileri ile uzun süreli stratejik ilişkiler kurmayı ve piyasa lideri olmayı hedeflemektedir.

Huawei Taşıyıcı IP çözümleri IP altyapı çözümleri ve metro ve mobil alt yapı ürünleri olmak üzere üç kategoride toplanmaktadır. Bu ürünler yüksek kapasiteli, güvenilir, kolay genişletilebilir ve kolay kullanımlı, ölçeklendirilebilir ve akıllı özellikleriyle geniş bir yelpazede her türlü ihtiyaca cevap verebilecek çözümler sunar, bunun yanı sıra Huawei Data Center çekirdek(core) switchleri ve yüksek performanslı güvenlik ürünleri de bu çözümlere dahildir.

Huawei Veri Taşıyıcı IP ağ ürünleri gelecek odaklı ultra geniş ağ ve yüksek kaliteli çoklu servis taşıyıcı ağ çözümleri Mobil ve Veri operatörleri için düşük yatırım ve işletim maliyeti, kolay kullanıcı adaptasyonu ve işinizi geliştirmenize yardımcı ürünler sunar.

Huawei ağ çözümleri ve ürünleri dünya genelindeki en iyi 50 telekom operatörlerinden 35’ine hizmet sunar. Bu operatörlerden bazıları China Telecom, China Mobile, China Unicom, France Telecom, Deutsche Telekom, British Telecom, Telefonica, SingTel, Etisalat’idir. OVUM, tarafından yapılan kurumsal istatisliklere göre 2012 yılında Huawei Küresel Veri Taşıyıcı Router pazarında en çok tercih edilen ikinci markadır.

NE Serisi Router

Huawei NE Series Routerlar is Telekom veri iletişimine uygun üstün performanslı ve endüstriyel ürünlerdir. Çekirdek (core network) Ağlar ve Metro Ağlar için P/PE rolüne uygun routerlar, servis sağlayıcıları ve operatörlere hızla gelişen ve değişen ağ genişliği ihtiyacına hızla cevap verecek çözümler sunar.

AR Serisi Router

Huawei AR serisi Routerlar farklı endüstrilerin farklı gereksinimlerini karşılayan eşsiz ağ esnekliği ve hızı yanı sıra yüksek güvenlik özellikleri, dayanıklı ve bakımı kolay ürünleri ile düşük maliyeti çözümler sunmaktadır.

Metro Servisleri Platformu

Huawei güvenilir ve düşük maliyetli switch fonksiyonlu Metro Servis Platformu ürünleri esnek ağ genişliği yönetimi, güvenli erişim kontrolü ile gelişmiş kullanıcı deneyimi sunar.

Data Center Switch Çözümleri

Huawei CloudEngine (CE) serisi switch çözümleri yüksek performanslı bulut bilişim switchleri data Centerlar ve kampüs ağları için tasarlanmıştır. Seri amiral gemisi dünyanın en yüksek performanslı çekirdek katman(core) switchi CE12800 ve CE7800 40GE ara katman (aggregation) switchleri ve 10GE/GE yüksek performanslı CE6800/ CE5800 TOR (son katman) switchleri ile her ihtiyaca cevap verebilecek çözümler sunar.

Ethernet Switch Çözümleri

Bakımı ve kurulumu kolay Huawei Ethernet Switch çözümleri esnek ölçeklendirme opsiyonları, gelişmiş güvenlik özellikleri, dayanıklı ve düşük yatırım maliyetleri ile her türlü ihtiyaca cevap verebilecek ürünler sunar.

Ağ Güvenliği Çözümleri

Huawei ağ güvenliği çözümleri işletmeler için kullanımı kolay ve güvenilir ürünleriyle iş ve ağ güvenliğini geliştirirken, sağladığı güvenlik ve devamlılık ile işletmelerin ticari potansiyellerini geliştirmelerine yardımcı olup yeni fırsatlar sunar.

Multi Servis (Multi-Service Control Gateway) Kontrol Ağ Geçidi Çözümleri

Yüksek kapasiteli ve yüksek performanslı Huawei ME60 Ağ Geçitleri güçlü servis işlem kapasitesi ile varolan IP ağınızı ses, video, 3G ve gelecek ağ teknolojisi servislerine uyumlu bir hale getirmenize yardımcı olur ve daha fazlasını sunar.

PTN Çözümleri

Huawei GSM/UMTS/LTE servisleri için gerekli yüksek hassasiyete sahip kesintisiz IP tranferi için her ölçekte ve her ihtiyaca göre tekil ağ altyapısı(single backhaul) optik fiber, mikrodalga ve bakır

ATN Serisi

Tek bir kutuyla çoklu servis erişimi sunacak şekilde tasarlanan ATN serisi ürünler metropolitan ağların sonunda yer alan geçiş santralleri çözümü olarak üretilmiştir.

ATN Serisi ve CX600/NE serisi ürünler beraber kullanılarak noktadan-noktaya sabit-mobil santral (Fixed-Mobile Convergence) çözümü olarak kullanılabilir. ATN Serisi mobil operatörler için kolay mobil ağ yükseltilebilirliği sunarken erişim katmanındaki servislerin yönetimini, kaynak ve maliyet yönetimini de kolaylaştırır.

Huaweinin mobil sebeke santralleri için başlıca hedefi “Any Connection” felsefesiyle tasarlanan ATN Serisi potansiyel müşterilerine Mobil ve leased hat servisleri için geliştirmeye açık ve uygun çözümler sunar. 

 

Ağ Çözümleri Kapsamında Çalıştığımız Çözüm Ortağımız

 

4 Tek Bilişim çözümleri arasında bulunan Sanallaştırma hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın.


Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi                                                                             Copyright © 2014 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

                                                                                                                            A. Öveçler Mah. 1324 Cadde No:16/1-3 Çankaya /Ankara TÜRKİYE
                                                                                                                            Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202