Kurumsal Sistem ÇözümleriKurumsal Ağ çözümleriKurumsal Güvenlik ÇözümleriVeri Merkezi Çözümleri
Kurumsal Sistem Çözümleri
Kurumsal Ağ çözümleri
Kurumsal Güvenlik Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri
  • Huawei Enterprise Gold Partner
  • Huawei Enterprise Service Partner
  • Kaspersky Platinum Partner
  • Sonicwall Silver Partner
  • DELL Registered Partner
  • HP Business Partner
  • VMware Professional Solution Provider
  • Adobe Certified Reseller
DELL Veri Depolama Çözümleri

 

Dell Veri Depolama Çözümleri


Dell çözümleri, gündelik basitlikle sistemlerin birkaç neslini kapsayan kurumsal sınıf bir depolama sunar. Dell depolama portföyü, her zaman doğru fiyata doğru zamanda doğru verilere erişebilmenizi sağlamak için yerleşik verimlilik, dayanıklılık ve çeviklikle tasarlanmıştır.

Veri yönetimi

İşlerinizin büyümesine yardımcı olmak için depolama yönetimine daha az zaman harcayıp verilerin kullanımına daha fazla zaman ayırın.
Dell depolama çözümleri maksimum verimlilik, basitlik ve düşük sahip olma maliyeti gözetilerek üretildiğinden, müşterilerin hız, verimlilik veya performanstan ödün vermeden ve işlerini aksatmadan ortamlarını ölçeklemelerine olanak tanır.

Veri koruma

Dell veri koruma portföyü, bilgileri korumaya, uygulama kullanılabilirliğini geliştirmeye ve kullanıcılarla BT personelinin üretkenliğini artırmaya yardımcı olmak için çok geniş bir yelpazede çözümler sağlar. Şu eski planların ve herkese uygun tek çözüm yaklaşımlarının bugün kullanımda olan veri ve sistem çeşitliliğini verimli bir şekilde koruyamayacağının farkındayız. Bizim koruma stratejimiz, veri koruma maliyetinin korunmakta olan uygulama ve servislerin değeriyle dengelenmesini sağlar.

İşletmenizde dönüşüm yaratacak depolama


Dell’in yazılım tabanlı Fluid Data Mimarisi, pahalı yükseltmelere gerek kalmadan büyümeyi desteklemek için her şey dahil lisans modelleri ve sorunsuz yükseltmelerle BT depolama ekonomisini geliştirmeye yardımcı olur. Yüksek performanslı katmanlama ve uçtan uca yakınsanmış çözümler, minimum karmaşıklıkla performansı optimum düzeye çıkarmanızı sağlar.

Kapsamlı veri çözümleri

Fluid Data Mimarisi stratejimiz, Dell CompellentEqualLogic ve PowerVault depolama ürün gruplarını içerir. Bu ürünler, veri türünden, etkinlik modelinden, konumdan veya uzun vadeli saklama gereksinimlerinden bağımsız olarak büyümeye ayak uydurmak için kolayca ve işleri aksatmadan ölçeklenebilir.

Dinamik verilerin yönetimine yazılım tabanlı yaklaşım


Dell'le, tümü yüksek kullanılabilirlik sağlamak için tasarlanmış veri katmanlama, yük dengeleme ve ölçülü kaynak sağlama gibi özellikleri kullanarak, kapasiteyle performansı otomatik olarak uyumlu hale getirme esnekliğine sahip olursunuz.

 

 


Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi                                                                             Copyright © 2014 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

                                                                                                                            A. Öveçler Mah. 1324 Cadde No:16/1-3 Çankaya /Ankara TÜRKİYE
                                                                                                                            Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202