Kurumsal Sistem ÇözümleriKurumsal Ağ çözümleriKurumsal Güvenlik ÇözümleriVeri Merkezi Çözümleri
Kurumsal Sistem Çözümleri
Kurumsal Ağ çözümleri
Kurumsal Güvenlik Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri
  • Huawei Enterprise Gold Partner
  • Huawei Enterprise Service Partner
  • Kaspersky Platinum Partner
  • Sonicwall Silver Partner
  • DELL Registered Partner
  • HP Business Partner
  • VMware Professional Solution Provider
  • Adobe Certified Reseller
Huawei Veri Depolama Çözümleri

Veri Depolama

“Gelecek odaklı akılcı çözümler” felsefesiyle geliştirilen Huawei kurumsal depolama çözümleri, Nas, veri güvenliği, SSD, büyük ölçekli veri(BigData) ve bulut depolama ürünleri güncel kurumsal gereksinimlere cevap verirken kurumlar ve işletmelerin gün geçtikçe değişen ve artan depolama ihtiyaçlarına satın alma ve işletme maliyetlerini düşürmeye yönelik “Gelecek odaklı akıllı çözümler” sunar.

Büyük ölçeli Veri ve Bulut(Cloud) Depolama Çözümleri

Huawei yüksek performanslı cluster yapısına uyumlu NAS sistemleri geniş ölçeklendirme seçenekleriyle her ölçekteki depolama ihtiyacına cevap verebilecek düşük maliyetli kurumsal ve orta/büyük işletmelere uygun geniş depolama sistemleri ile büyük depolama ve bulut(Cloud) depolama ihtiyaçlarına cevap verebilecek çözümler sunmaktadır.

Disk Depolama Sistemleri

Huawei akıllı, yüksek performanslı ve dayanıklı Disk Depolama Sistemleri merkezi depolama, veri paylaşımı ve cluster yapısına uyumlu depolama çözümleri ile kurum ve işletmelerin her ölçekte depolama ihtiyaçlarına cevap verebilecek ürünler sunmaktadır.

Veri Koruma Çözümleri

Huawei her türlü veri depolama ihtiyacına uygun özelleştirilebilen yüksek performanslı ve dayanıklı veri yedek depolaması ve sanal tape arşiv sistemleri de dâhil olmak üzere veri arşivleme ve yedekleme, felaket kurtarma ve bulut yedeklemesi çözümleri sunmaktadır.

Depolama Yazılım Çözümleri

Huawei depolama yazılımları kolay kullanımı güçlü ve gelişime açık özellikleriyle her türlü yedekleme, veri yönetimi, felaket kurtarma senaryoları ve kurumsal ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kapasitededir.


Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi                                                                             Copyright © 2014 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

                                                                                                                            A. Öveçler Mah. 1324 Cadde No:16/1-3 Çankaya /Ankara TÜRKİYE
                                                                                                                            Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202