Kurumsal Sistem ÇözümleriKurumsal Ağ çözümleriKurumsal Güvenlik ÇözümleriVeri Merkezi Çözümleri
Kurumsal Sistem Çözümleri
Kurumsal Ağ çözümleri
Kurumsal Güvenlik Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri
  • Huawei Enterprise Gold Partner
  • Huawei Enterprise Service Partner
  • Kaspersky Platinum Partner
  • Sonicwall Silver Partner
  • DELL Registered Partner
  • HP Business Partner
  • VMware Professional Solution Provider
  • Adobe Certified Reseller
Huawei Veri Merkezi Çözümleri

Data Center Çözümleri

Bulut Bilişim ve mobil internet kullanımının hızlı yaygınlaşması ile bilişim sektöründeki iş yoğunluğu ve enerji ihtiyacı geleneksel veri merkezi çözümlerinin başa çıkabileceğinden daha hızlı değiştirmekte ve gelişmektedir, Bu sebeple günümüzün bilişim sektörü için veri merkezinin verimliliği ve yatırım maliyetinin geri dönüş hızı gittikçe önem kazanmaktadır.

Huawei’nin yeni nesil Veri Merkezi Çözümleri veri kabinleri, çekmeceler, güç kaynakları ,yönetim uygulaması ile veri merkezleri için sanallaştırma ve bulut bilişime uygun entegre çözümler sunmaktadır.
Huawei Veri Merkezi çözümleri günümüzde geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Öne çıkan müşterilere örnek olarak China Mobile Güney Genel Merkezi, China Telecom Genel Merkez ve daha bir çokları.

 

Hepsi Bir arada Konteyner Data Center Çözümleri

Huawei hepsi bir arada konteyner data center çözümleri bir veri merkezinin ihtiyaç duyabileceği bütün sistemleri tek bir çatı altında birleştirmektedir. Güç kaynağı ve dağıtım ünitesi, soğutma ünitesi ve veri kabinleri, kablolama, yangın önleme, paratoner ve gözlemleme sistemleri hepsi bir çatı altında toplanmıştır.

Yüksek güvenilirlik ve güvenlik sunan ürünler yüksek mobilitesi, hızlı kurulumu, enerji tasarrufu ve ekonomik yapısıyla küçük ve orta ölçekli kurumlar ve mobil senaryolar için yatırım maliyetlerini ve yatırımın işletmelere geri dönüş süresini önemli ölçüde azaltır.

 

Cluster Konteyner Data Center Çözümleri

Huawei cluster konteyner data center çözümleri esnek ve modüler dizayn konseptiyle müşterilerine daha çevreci bulut bilişim(cloud computing) data center altyapısı kurmaları konusunda yardımcı olur. Yüksek güvenlik ve yüksek hızlı, ölçeklendirilebilir, düşük işletme maliyeti, kesintisiz servis yapısı ile güncel ihtiyaçları karşılamanın ötesinde geleceğe dönelik yatay veya dikey hızlı bir şekilde genişlemeye müsait yapısıyla orta ve büyük ölçekli işletmeler için hızlıçözümler ve felaket önleme çözümleri sunar.

 

Küçük Modüler Data Center Çözümleri

Huawei istemcilere yönelik kurumsal veri merkezi ihtiyaçları için iç mekan kurulumlarına yönelik kurulumu ve operasyonel hızı yüksek modüler küçük veri merkezi çözümleri ile güncel ihtiyaçlara tam olarak cevap verecek ürünler sunar.

 

Orta Modüler Data Center Çözümleri

Huawei medium modular data center is a new generation data center solution. It adopts All-In-Room design and features high density modularization, optimal reliability and security, fast deployment, cost effectiveness, energy saving and excellent monitoring. 

 

Büyük Modüler Data Center Çözümleri

Büyük ölçekli iç mekanlara yönelik kurumsal veri merkezi ihtiyaçları için Huawei yeni nesil kurulumu kolay ve çabuk veri merkezi çözümleri sunmaktadır. Yeni nesil Huawei veri merkezi çözümleri raylı kabin sistemleri kablolama, soğutma güç dağıtım ve elektrik sistemleri ve yönetim yazılımı ile tam entegre bir sistem oluşturmakla beraber varolan sisteminize de kolay ve hzılı entegresyon opsiyonu sunar. Yeni nesil Huawei Modüler Veri Merkezi çözümlerinin öne çıkan özellikleri hızlı kurulum, optimum güvenilirlik ve güvenlik esnek genişleme opsiyonları, yüksek verimlilik ve enerji tasarrufu ve tam teşekküllü gözetim sistemleridir. Bu özellikleri ile Huawei veri merkezi çözümleri sizi bir adım öteye taşır.


Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi                                                                             Copyright © 2014 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

                                                                                                                            A. Öveçler Mah. 1324 Cadde No:16/1-3 Çankaya /Ankara TÜRKİYE
                                                                                                                            Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202