Kurumsal Sistem ÇözümleriKurumsal Ağ çözümleriKurumsal Güvenlik ÇözümleriVeri Merkezi Çözümleri
Kurumsal Sistem Çözümleri
Kurumsal Ağ çözümleri
Kurumsal Güvenlik Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri
  • Huawei Enterprise Gold Partner
  • Huawei Enterprise Service Partner
  • Kaspersky Platinum Partner
  • Sonicwall Silver Partner
  • DELL Registered Partner
  • HP Business Partner
  • VMware Professional Solution Provider
  • Adobe Certified Reseller
Gizlilik Bildirimi
TELİF HAKKI 4 TEK BİLİŞİM YAZILIM BİLG. KIRT. ELK. İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.‘E AİTTİR.
4 TEK BİLİŞİM bütün haklarını saklı tutar.
 
Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve kayıplardan dolayı 4 TEK BİLİŞİM, Yönetim Kurulu Üyeleri, Yöneticileri, Çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve 4 TEK BİLİŞİM’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.
 
4 TEK BİLİŞİM sitesinde yer alan, bunları içeren ama bunlarla sınırlı olmayan, tüm sayfalar, fotoğraflar, dizaynlar, resimler gibi malzemeler ve bilgilere ilişkin telif hakkı ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları 4 TEK BİLİŞİM’e ait ve ilgili kanunlarca korunmakta olup, bu malzemeler ve bilgiler izinsiz kullanılamaz, iktisap edilemez ve değiştirilemez.
 
4 TEK BİLİŞİM sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.
 
4 TEK BİLİŞİM sitesindeki bilgileri herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan kişisel bilgi edinmek amacıyla kullanabilir, indirebilir, kopyalayabilir ve yazdırabilirsiniz ya da herhangi bir ticari ve çıkar amacı olmadan üçüncü şahıslara sadece kişisel bilgilendirilmeleri amacıyla bu bilgilerin 4 TEK BİLİŞİM internet sitesinden temin edildiğini ve burada yer alan tüm koşul ve hükümlere bağlı olduklarını belirtmek şartıyla verebilir ve gönderebilirsiniz.
 
4 TEK BİLİŞİM sitesinde yer alan herhangi bir bilgiyi, herhangi bir şekilde tahrif etmek, her türlü cezai ve hukuki takibata neden olacaktır.
 
Bilgilendirme ve Sorumluluk
 
Bu internet sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır.
 
4 TEK BİLİŞİM iş bu internet sitesi aracılığı ile gizli veya mülkiyeti başkalarına ait bilgi elde etmek istememektedir.
 
Bu internet sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette 4 TEK BİLİŞİM tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.
 
4 TEK BİLİŞİM, bu internet sitesi aracılığı ile ulaşacağınız hiçbir internet sitesi hakkında hiçbir taahhüt veya beyanda bulunmamaktadır.
 
İş bu internet sitesinden veya bu sitedeki bağlantılarda yer verilen bilgileri kullanmadan doğan riskler bu bilgileri kullananlara aittir.
 
Değişiklikler
 
4 TEK BİLİŞİM iş bu şartları dilediği zaman değiştirebilir, düzeltebilir veya çıkarabilir.
 
4 TEK BİLİŞİM, herhangi bir güncelleme veya değiştirme öncesinde iş bu internet sitesi kullanıcılarını bilgilendirmekle yükümlü değildir.
 
Finansal Bilgiler
 
4 TEK BİLİŞİM sitesinin herhangi bir linkinde finansal veriler sunulmuş ise bu finansal veriler yalnızca bilgi amaçlı olup, hiçbir ticari amaç taşımamaktadır.
 
4 TEK BİLİŞİM iş internet sitesi veya hiper bağlantılı diğer bir internet sitesinin kullanılması sonucunda doğacak kar kaybı, işin aksaması, bilgi işlem sistemlerindeki program veya başka verilerin kaybı da dahil olmak ve fakat bunlarla sınırlı olmamak üzere doğrudan veya dolaylı hiçbir zarardan ötürü, bu nevi zarar ihtimalleri kendisine açıkça haber verilmiş olsa bile hiç kimseye karşı sorumlu değildir.
 
4 TEK BİLİŞİM’e ait olmayan bir internet sitesine giriş yaptığınızda girdiğiniz internet sitesinde 4 TEK BİLİŞİM logosu olsa bile, lütfen girdiğiniz sitenin 4 TEK BİLİŞİM sitesinden bağımsız olduğunu ve bu sitenin içeriği üzerinde, 4 TEK BİLİŞİM’in hiçbir kontrolü olmadığını biliniz.
 
Güvenlik
 
4 TEK BİLİŞİM sitesini ziyaret ettiğinizde, web serverlarımız standart olarak size internet hizmet sunucunuz tarafından verilen IP adresinizi, bize ulaşmadan önce bulunduğunuz web sitesini, bizim sitelerimiz üzerinden ziyaret ettiğiniz sayfaları, ziyaret tarihi ve süresini kayıt eder.
 
4 TEK BİLİŞİM internet sitesinde koruma amacı ile teknik ve organizasyonel açıdan güvenlik önlemleri uygulanmaktadır. Güvenlik önlemlerimiz teknolojik ilerlemeler ile birlikte sürekli gelişme içerisindedir.


Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi                                                                             Copyright © 2014 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

                                                                                                                            A. Öveçler Mah. 1324 Cadde No:16/1-3 Çankaya /Ankara TÜRKİYE
                                                                                                                            Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202