Kurumsal Sistem ÇözümleriKurumsal Ağ çözümleriKurumsal Güvenlik ÇözümleriVeri Merkezi Çözümleri
Kurumsal Sistem Çözümleri
Kurumsal Ağ çözümleri
Kurumsal Güvenlik Çözümleri
Veri Merkezi Çözümleri
  • Huawei Enterprise Gold Partner
  • Huawei Enterprise Service Partner
  • Kaspersky Platinum Partner
  • Sonicwall Silver Partner
  • DELL Registered Partner
  • HP Business Partner
  • VMware Professional Solution Provider
  • Adobe Certified Reseller
EnGenius Ağ Çözümleri
Tayvan merkezli EnGenius, KOBİ ve kurumsal uygulamalara yönelik kablosuz ağ altyapı cihazları konusunda alanında lider bir markadır. Orta segment kablosuz ağlarda olabilecek en yüksek performansı, en düşük maliyetle vermeyi temel hedef kabul etmiş EnGenius, iç ortam ve dış ortam için şık, kolay kullanımlı ve yüksek başarımlı cihazları Türkiye pazarına sunuyor!
 
Tavan Tipi
 
EnGenius iç ortam cihazlarını oluşturan üç kategoriden biri olan EAP kodlu Tavan Tipi Erişim Noktaları (Access Point), otel, kahve dükkanı, okul, kütüphane, ofis ve benzeri ortamlarda tavana montaj şık tasarımları ile mekanın tasarım bütünlüğünü bozmadan müşterilerinize yüksek performanslı Internet hizmeti sunmanızı sağlıyor.
 
Duvara Montaj
 
EnGenius iç ortam cihazlarını oluşturan üç kategoriden bir diğeri olan ENS kodlu Duvar Tipi Erişim Noktaları (Access Point), otel, kahve dükkanı, okul, kütüphane, ofis ve benzeri ortamlarda tavana kablo çekilemeyen durumlarda bile duvara montaj şık tasarımları ile mekanın tasarım bütünlüğünü bozmadan müşterilerinize yüksek performanslı Internet hizmeti sunmanızı sağlıyor.
 
Masaüstü / Duvar Tipi
 
EnGenius iç ortam cihazlarını oluşturan üç kategoriden sonuncusu olan EAP kodlu Masaüstü / Duvar Tipi Erişim Noktası (Access Point), otel, kahve dükkanı, okul, kütüphane, ofis ve benzeri ortamlarda duvara veya tavana kablo çekilemeyen durumlarda masaüstünde konumlandırılarak çalışabilmekte ve kullanıcılara yüksek performanslı ağ bağlantısı sağlayabilmektedir.
 
Dış Ortam
 
Dış ortamda Internet ve ağ yayını yapmak için kullanabileceğiniz, ekstra anten takılabilen, dış şartlara karşı (su, yağmur, kar, soğuk, sıcak) korumalı cihazlarımızın bulunduğu seri ile açık alanda Internet yayını karmaşık bir iş olmaktan çıkacak!
 
Noktadan Noktaya (Point-to-Point)
 
Bir çift EnGenius ENH serisi cihazı dış ortamda karşılıklı konumlandırarak kar, yağmur, çamur dinlemeden, kablo çekmeden, sokağı araziyi kazmadan ağ bağlantısı kurabilirsiniz.
 
4 Tek Bilişim ürünleri arasında bulunan EnGenius kablosuz ağ çözümlerimiz hakkında bilgi almak için hemen bize ulaşın.


Kullanım Koşulları | Gizlilik Bildirimi                                                                             Copyright © 2014 - 4 Tek Bilişim Yazılım Bilg. Kırt. Elk. İnş. San. Tic. Ltd. Şti.

                                                                                                                            A. Öveçler Mah. 1324 Cadde No:16/1-3 Çankaya /Ankara TÜRKİYE
                                                                                                                            Tel : +90 (312) 232 0 232 (Pbx) - Faks : +90 (312) 232 0 202